HODNOCENÍ

Důležitá je pro nás především maximální spokojenost zákazníků. Co o nás říkají?

NAŠE HODNOCENÍ

Důležitá je pro nás především maximální spokojenost zákazníků. Co o nás říkají?

Hodnocení na Google - 5,0

Celkem: 11 recenzí

5/5
"Krásná cena kterou jsem věděl už po telefonu, skvělá a příjemná komunikace, průběžně jsem byl telefonicky informován o procesech které na autě už proběhli, a hlavně rychlost.👍 Za necelý den vše hotovo plus si dali hoši záležet aby vše fungovalo jak má, takže jeli ještě hodinu po zavíračce."
Adam Jeřábek
Přidáno: Říjen 2021
"Jsem velice spokojen s čištěním. Ráno jsem přivezl, odpoledne jsem vyzvedl. Všechno proběhlo v pořádku. Při montáži zapomněli vrátit kryt na poloosu, ale postavili se k tomu čelem a nový kryt mi uhradili. Firma nabízí velmi ochotné a férové jednaní. Až bude potřeba, obrátím se opět na tuto firmu."
PLOCA
Přidáno: Září 2021
"Normálně to nedělám, ale tentokrát udělám výjimku. Vyslovuji naprostou spokojenost a profesionální přístup majitele firmy p. Pokorného. Všechno mi vysvětlil, dokonce mi i poslal fotky z endoskopu. Jen víc takových podnikatelů. kteří vědí co dělají. Děkuji a doporučuji všem zákazníkům."
Karel Žáček
Přidáno: Květen 2021

Ivana Mockova

5/5
Únor 2021
“ Čištění filtru neproběhlo, protože při diagnostice zjistili, že problém je někde jinde. Velké plus dávám za solidní jednání servisu. Nezkoušeli vyměnit jeden díl za druhým, ale dohodli jsme se, že bude lepší nejdřiv zjistit přesnou chybu, na co ale oni nemají technické vybavení. Super jednání, vše vysvětlili. Určite mohu doporučit.“

Maksym Glukhov

5/5
Říjen 2021
„Rychlé jednání. Děkuji.“

Mirda Kopec

5/5
Únor 2021
„Vyčistí Vám DPF ale i Cat!“

Jan Chlád

5/5

Prosinec 2020

„Skvělé služby a velcí odborníci“

Daniel Goga

5/5
Březen 2020
„Perfektní. Doporučuji.“

Marcel Nádvorník

5/5

Prosinec 2020

„Paráda, bezvadné.“

Marek Dittrich

5/5

Prosinec 2020

„Bez problému jednání.“

Marina Zelenbabova

5/5

Prosinec 2020

„Doporučuji“
Scroll to Top